tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Nowe mieszkanie Ząbki

Piękne mieszkania w Ząbkach

Własne mieszkanie, to spełnienie marzeń chyba każdego. Każdy z nas marzy o własnym kącie, w którym może odpocząć po ciężkim dniu, napić się gorącej kawy, czy zjeść posiłek z rodziną. O takie marzenia warto zawalczyć. Teraz są one na wyciągnięcie ręki. Jak? Wystarczy zdecydować się na nowe mieszkanie w Ząbkach.

Dlaczego warto zamieszkać w Ząbkach?

Ząbki są bardzo dogodną lokalizacją do zamieszkania. To właśnie tu istnieje szeroki dostęp do kultury, rozrywki oraz tak ważnej edukacji. Miasto, w którym łatwo się zakochać znajduje się około 10 km od centrum Warszawy. Doskonałe połączenie ze stolicą, to wygodne rozwiązanie dla osób wiążących swoją przyszłość edukacyjną i zawodową z Warszawą. Co więcej, malownicza okolica Ząbek zachęca do pozostania tu na zawsze. Kto raz tu przyjechał, nigdy nie żałował, a wiele z tych osób pozostało tu na zawsze, aby dać początek nowemu życiu. 

Zbuduj bezpieczną przystań dla swojej rodziny

Jeżeli chcesz zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort swojej rodzinie wybierz nowe mieszkanie – Ząbki to doskonałe miejsce ku temu. W mieszkaniach, które oferujemy, znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Budynki wielorodzinne posiadają pięć kondygnacji. Na ostatnich piętrach powstały lokale z antresolami, które cieszą się niemałą atrakcyjnością. Każda klatka schodowa wyposażona została w windę zjeżdżającą także na poziom garażu. Zadbaliśmy o możliwość wspólnie spędzonego czasu rodzinnego, dlatego nowe mieszkania Ząbki, to także  domowe lokale posiadające funkcjonalne loggie, przestronne balkony oraz piękne tarasy. Chcesz wiedzieć więcej lub osobiście przekonać się o wyjątkowości naszych mieszkań? Zatem nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Nowe mieszkania Ząbki zapraszają.