tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Podmiejskie zacisze, czyli mieszkania w Ząbkach

znajdź mieszkanie w Ząbkach dla swojej rodziny

Zależy Ci na komforcie oraz wygodzie, nie mniej jednak nie masz zbyt wiele czasu na poszukiwanie mieszkania? Dzięki naszemu portalowy szybko i sprawnie odnajdziesz wymarzone gniazdko. Nowe mieszkania w Ząbkach przeznaczone są zarówno dla rodzin z dziećmi jak i par bezdzietnych. W naszych lokalach odnajdziesz wszystko to czego potrzebujesz: komfort,przestrzeń, funkcjonalność.

Dlaczego Ząbki?

Naszą inwestycję cechuje idealna lokalizacja. Budynki usytuowane są na terenach zielonych. Stąd także jest niezwykle blisko do Warszawy. Tuż przy osiedlu występują przystanki autobusów miejskich 145 oraz 199, a także przewoźników prywatnych i lokalnej linii miejskiej. Dzięki tym udogodnieniom z łatwością będą się mogli Państwo poruszać do szkoły, pracy, czy też uczelni znajdującej się w stolicy.

Urozmaicenia dla dzieci

Decydując się na tanie cztery kąty w Ząbkach uszczęśliwicie tym samym swoje pociechy. Tuż obok budynków powstał bezpieczny oraz kolorowy plac zabaw, który z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym pociechom.

Aranżacja wnętrz

Większe lokale oraz male kawalerki dostępne Ząbkach dają swobodę również w projektowaniu wnętrz. Sami mogą Państwo zdecydować ile chcą mieć pokoi oraz jak ma być usytuowana kuchnia -samodzielnie, czy w aneksie? Architekturę mieszkań w Ząbkach urozmaicają przestronne loggie, tarasy oraz balkony.Mieszkania spełniają wymogi rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”