tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Spełnij swoje marzenia w Ząbkach

najlepsze mieszkania w Ząbkach

Chcesz zmienić otoczenie oraz marzy Ci się własne gniazdko? Mamy miejsce wprost stworzone dla Ciebie. Nowe mieszkania w Ząbkach z pewnością spełnią Twoje największe wymagania oraz oczekiwania. Jesteśmy w branży budowlanej już od 1999 roku. Nasze główne realizacje to bloki mieszkalne. Zapewniamy, iż dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy z stanie wybudować dom Twoich marzeń.

Dlaczego właśnie Ząbki?

Decydując się na zakup mieszkania w tej lokalizacji zapewnisz sobie nie tylko dogodne połączenia ze stolicą, dzięki czemu bez trudu każdego dnia będziesz mógł dojeżdżać do pracy, czy też szkoły, ale także codziennie będziesz mógł odpoczywać w pięknym, otoczonym zielenią miejscu.

Bezpieczne i komfortowe mieszkania

Aby zapewnić naszym mieszkańcom szczególne bezpieczeństwo, na nowo zaprojektowanym osiedlu bloki zostały wyposażone w podziemne garaże. W każdej klatce schodowej umiejscowiona została również winda, która dodatkowo zjeżdża na poziom garażu. Każde mieszkanie zostało także dodatkowo upiększone w balkon, taras lub loggię. Każde mieszkanie tworzymy w takim miejscu, aby wpadało do niego jak najwięcej światła. Dzięki czemu każde z nich staje się przytulne oraz świetliste. Dodatkowym atutem jest usytuowanie na osiedlu placu zabaw. Jesteśmy przekonani, iż przypadną one do gustu dzieciom oraz rodzicom. Dzięki temu dzieci będą spędzały czas aktywie oraz na świeżym powietrzu. Już dzisiaj mogą Państwo oszacować jakie chcą mieć mieszkanie, ile pokoi oraz jak usytuowana ma być kuchnia. Nie zwlekaj! Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz tanie mieszkanie w Ząbkach.