tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Styl skandynawski – mieszkania w Ząbkach

Styl skandynawski jest obecnie niezwykle modny i coraz więcej osób korzysta z tego modelu aranżując nowe mieszkania w Ząbkach. Jest on tak popularny ze względu na wysokie poczucie estetyki, które wnosi do lokalu. Prostota, minimalizm i nietuzinkowa przytulność to jego główne cechy. Jeśli cenisz jasne i rozświetlone wnętrza – koniecznie przemyśl takie rozwiązanie!

Nowe mieszkania w Ząbkach – nowoczesny styl

Większość z osób z pewnością już zetknęła się ze stylem skandynawskim – króluje on i w sieci, i w rozmaitych magazynach wnętrzarskich. Nie każdy jednak wie, że mieszkanie w takim duchu można urządzić na kilka sposobów. Najczęściej spotykane połączenie tutaj to ciepłe drewno z bielą, szarością i akcentami czerni, jednakże coraz chętniej w takich wnętrzach widzi się także złoto, który podkreśla elegancję i nietuzinkowy charakter nowego mieszkania. Warto tutaj również postawić na folkowe elementy – plecione dywaniki, filcowe ozdoby i figurki oraz drewniane elementy dekoracyjne – oraz dark nordic, który zaprasza do wnętrz ciemniejsze barwy oraz mocniejsze akcenty jak granat i kobalt. Krótko mówiąc – w tym stylu każdy znajdzie coś dla siebie!

Szukasz stylowego i nowoczesnego mieszkania nieopodal Warszawy? Postaw na sprawdzonego dewelopera WISNIEWSCY i zakup atrakcyjny lokal, który urządzisz po swojemu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu – u nas z całą pewnością znajdziesz mieszkanie idealne, wprost stworzone dla siebie i dla rodziny!