tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Szukasz mieszkania w Ząbkach? Zyskaj je szybko bezpośrednio

mieszkania w Ząbkach

Dlaczego własne mieszkanie jest dla nas tak istotne? Przede wszystkim jest to nasza oaza spokoju i przystań bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że każdy marzy o swoim własnym miejscu. Wydawać mogłoby się, że ta chęć posiadania jest zarezerwowana wyłącznie dla osób obracających sporą gotówką – nic bardziej mylnego! W Ząbkach powstały nowe mieszkania, które są dostępne na każą kieszeń. Różnorodność metraży sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zatem nie tylko duże, tradycyjne rodziny, ale także single cieniący sobie swoją niezależność z pewnością odnajdą w Ząbkach swoje mieszkanie.

 

 

O wyższości dewelopera nad prywatnym sprzedającym

 

Kupując swoje własne cztery kąty, niejednokrotnie stajemy przed dylematem : zakupić mieszkanie bezpośrednio od dewelopera czy od prywatnego kupca. Faktem jest, że zakupując mieszkanie od przypadkowej osoby, narażamy się, a raczej nasze pieniądze, na różnego rodzaju oszustwa. Sprzedający może przed nami zataić wszelkie mankamenty lokalu, nie poinformować rzetelnie o różnego rodzaju usterkach, a co gorsza, mogą zataić wszelkie zadłużenia. A jak jest z kupnem mieszkania u dewelopera? Istniejemy na rynku od wielu lat, zatem jesteśmy wiarygodni w oczach potencjalnych Klientów. A poza uczciwością oferujemy także mieszkania nie tylko piękne, ale i funkcjonalne ulokowane na bezpiecznym osiedlu w towarzystwie kolorowego placu zabaw dla dzieci.

Jeżeli więc marzysz właśnie o takim mieszkaniu, gdzie spotka Cię jedynie spokój i bezpieczeństwo, skorzystaj z naszej oferty i zyskaj mieszkanie w Ząbkach bezpośrednio od dewelopera. Czekamy na kontakt!