tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Szukasz nowego mieszkania w Ząbkach? Mamy coś dla Ciebie!

najlepsze mieszkania w Ząbkach

„Kiedyś znajdę dla nas dom z wielkim oknem na świat” - śpiewała niegdyś wokalistka zespołu Varius Manx i wiedziała o czym śpiewa. Każdy chce znaleźć dom swoich marzeń, a gdyby jeszcze do tego nie wiązało się to z dużymi kosztami, to był by szczyt szczęścia. My takiemu szczęściu mówimy zdecydowane tak i proponujemy piękne i nowe mieszkanie w Ząbkach, a do tego za rozsądną cenę.

Mieszkania w Ząbkach - bierz, co chcesz

Jakiego mieszkania sobie życzysz? Dwupokojwego? Trzypokojoego? A może marzy Ci się prywatna kawalerka? Każde z tych życzeń może się spełnić. W naszej ofercie znajdują się lokale mieszkalne wraz z przestronnymi loggiami, wygodnymi balkonami oraz funkcjonalnymi tarasami. Ponad to, decydując się na mieszkanie na najwyższym piętrze, do dyspozycji masz antresolę. Dzięki przemyślnemu układowi mieszkań, każdy odczuje w nim komfort i wygodę. Od Ciebie zatem zależy, na które z naszych mieszkań się zdecydujesz.

Lokalizacja ma znaczenie

Uczysz w Warszawie? Wiążesz z nią swoją przyszłość zawodową? To świetnie, gdyż nic nie stoi na przeszkodzie, aby mimo to zostać właścicielem mieszkania w Ząbkach. Dzięki dogodnej lokalizacji, praktycznemu połączeniu komunikacyjnemu nie musisz rezygnować z życia warszawskiego. Co jeszcze możesz zyskać decydując się na mieszkanie pod stolicą? Otóż nasze lokale powstały w oparciu o nowoczesne technologie, a do ich wzniesienia wykorzystaliśmy najwyższej jakości surowce. Co więcej, jeżeli planujesz gromadkę dzieci, możesz skorzystać z planu zabaw nieopodal bloków. Kolorowe i bezpieczne miejsce dla dzieci, to jeden z głównych atutów naszych nieruchomości. Jeżeli więc jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami już dziś i osobiście przekonaj się, że warto zostać właścicielem nowego mieszkania na terenie Ząbek.