tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Trendy w aranżacjach – nowe mieszkania Ząbki

Nowy rok to nowe postanowienia oraz wyzwania. Wiele osób właśnie w tym czasie podejmuje decyzję o nowym mieszkaniu, szczególnie w okolicach stolicy, w Ząbkach. Nowe lokum i nowy start warto rozpoczęć z przytupem i… zgodnie z panującym trendami. Jakie wnętrzarskie nowinki są obecnie w modzie? Jakie nurty aranżacyjne się rozwijają? Podpowiedzi znajdziecie poniżej!

Ząbki: nowe mieszkanie w trendach 2021

Najważniejszymi trendami, jeśli chodzi o mieszkania, od zawsze były kolory. Rok 2021 przyszedł z zapowiedzią królowania barw pastelowych oraz… kolorów bliskich naturze. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak coraz więcej mówi się o ekologii i – krótko mówiąc – bycie EKO jest w modzie. Kolorami, które mają zawojować rynek w bieżącym roku mają odcienie miodowe – delikatne żółcie i brązy, które nie tylko prezentują się fantastycznie, ale i są bardzo ciepłymi kolorami, które uczynią każde wnętrze niezwykle przytulnym!

Modne meble dla nowego mieszkania w Ząbkach

Mówiąc o modnych aranżacjach, nie można zapomnieć też o kwestii mebli. Znani projektanci wnętrz zapowiadają, że w tym roku do łask wrócą meble w stylu skandynawskim, a konkretnie – naturalne, drewniane akcenty. W 2021 na nowo królować będzie drewno, które ponownie podkreśla, że bycie EKO stale zyskuje na popularności. Zresztą, raczej dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że drewniane meble w połączeniu z miodowymi barwami to przepis na komfortowe i rodzinne mieszkanie!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mieszkań od dewelopera WISNIEWSCY. :)