tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

W Legionowie taniej i wygodniej

Kup mieszkanie w wysokim standardzie!

Rozważasz przeprowadzkę z Warszawy do jednego z okolicznych miast? Wiele zmęczonych szybkim i głośnym warszawskim życiem osób decyduje się na takie rozwiązanie.

 

Nic w tym dziwnego - ten pomysł to strzał w dziesiątkę, życiowa zmiana, która pozwala odetchnąć i... oszczędzić!

 

Dlaczego uciekamy z Warszawy do mniejszych miast?

 

Pierwszym powodem są oczywiście finanse. Warszawa to wciąż najdroższe miejsce w Polsce – nie tylko pod względem cen mieszkań (które wciąż rosną: w październiku za metr kwadratowy nowego mieszkania trzeba było zapłacić w stolicy nawet 8500 zł, podczas gdy np. w Krakowie stawka ta była o 2000 niższa). Drogie jest także życie, zakupy, rachunki. Drogie jest poruszanie się po mieście. A czy zalety tego miasta rekompensują wszystkie te wady? Dla wielu osób – niekoniecznie.

 

Ale to nie wszystko. Warszawa pochłania też całe mnóstwo cennego czasu. Dojazd do pracy, stanie w korkach, poruszanie się pomiędzy różnymi miejscami i instytucjami, w których musimy coś załatwić – wszystko to kradnie nam czas, którego nie odzyskamy.

 

Decyzja o przeprowadzce do mniejszego miasta wynika zwykle ze zmęczenia tą sytuacją – pośpiechem, wydatkami, tłokiem. Wybór często pada właśnie na Legionowo – miasto leżące nieopodal stolicy, prężnie się rozwijające i stwarzające mnóstwo możliwości, a jednak dużo tańsze, spokojniejsze i wygodniejsze do życia.

 

Mieszkania w Legionowie – wysoki standard, atrakcyjne ceny

 

Nowe mieszkania w Legionowie oferują wysoki standard, a ich ceny są znacznie niższe niż w przypadku stolicy. Co więcej, życie w Legionowie także jest dużo tańsze, choć przede wszystkim – spokojniejsze. A możliwości? Czy mniejsze miasto oznacza mniej opcji rozwoju, pracy, nauki, rozrywki? W przypadku Legionowa nie, bo miasto to dba o wszystkie aspekty życia mieszkańców. A tym, którzy czują niedosyt, wystarczy zaledwie pół godziny, by dostać się do stolicy w dowolnej chwili. Jak widać, minusów mieszkania w Legionowie brak, a plusy ciężko zamknąć w kilku zdaniach...