tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Wiosenny balkon i taras: trendy dla nowych mieszkań w Ząbkach

Pogoda stopniowo jest coraz piękniejsza, więc coraz chętniej spędzamy czas nie tyle na zewnątrz, co na balkonach i tarasach. Warto to miejsce zamienić w komfortowe miejsce wypoczynku, jak i – być może – pracy. Szczególnie, że nowe mieszkania w Ząbkach posiadają atrakcyjne balkony i tarasy, których żal nie zaaranżować na wiosnę. Poniżej podpowiadamy największe trendy sezonu!

Nowe mieszkania w Ząbkach: 3 trendy dla aranżacji tarasu i balkonu

  1. Naturalne materiały i minimalistyczne meble. Minimalistyczne, wykonane z naturalnych materiałów meble to idealne rozwiązanie dla komfortowego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Takie elementy nie tylko nadadzą przytulnego klimatu tarasowi lub balkonowi, ale i będą wspomagać koncentrację – jest więc to znakomita opcja nie tylko na co dzień, ale i dla osób w czasie homo office!
  2. Dopasowane oświetlenie. Choć może to niektórych zaskoczyć, tak przestrzeń tarasową lub balkonową warto wyposażyć w odpowiednie oświetlenie. Sprzyjać to będzie nie tylko naszej pracy, ale i pomaga w czytaniu książki oraz skupieniu uwagi. I – oczywiście – za pomocą światła można stworzyć niebanalną przestrzeń.
  3. Zieleń, zieleń, zieleń! Miniogródek na balkonie lub tarasie to zdecydowanie największy trend ostatnich lat, który wojuje w sercach i tej wiosny. Nie trzeba na ten temat się rozwodzić – dodamy tylko, że zielona przestrzeń może przynieść mnóstwo wytchnienia i relaksu – co jest bardzo ważne w obecnych, stresujących czasach.

Szukasz nowego mieszkania w Ząbkach? Koniecznie zapoznaj się z ofertą dewelopera WISNIEWSCY!