tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Ząbki: jak udekorować okna w nowym mieszkaniu?

Nowe mieszkania to możliwość wykazania się aranżacyjne oraz stworzenia własnego gniazdka, idealnie w naszych gustach. Wbrew pozorom, w urządzaniu lokalu istotne jest także… swoiste udekorowanie okien – roletami, żaluzjami lub zasłonami. Co sprawdzi się lepiej w nowym mieszkaniu w Ząbkach? Oczywiście – wszystko zależy od Ciebie!

Nowe mieszkanie w Ząbkach – nowe rolety i żaluzje!

Przejrzeliśmy nieco sieci, aby wybrać kilka stylowych opcji nawet dla najbardziej wymagających osób. Najczęściej wybieraną opcją dla przesłony okien są obecnie rolety, które są rozwiązaniem wygodnym i praktycznym, bo… pozwalają niezwykle precyzyjnie dozować ilość wpadającego do pomieszczeń światła. Atrakcyjną alternatywą są tutaj także żaluzje, podobne pod wieloma względami do rolet, które – choć kojarzą się z czasami przeszłymi - w obecnych czasach prezentują się niezwykle nowocześnie i elegancko. Aluminiowe, plastikowe, metalowe – jest w czym wybierać!

A może klasyczna dekoracja dla nowego mieszkania w Ząbkach?

Nie można zapomnieć tutaj również o bardziej tradycyjnych opcjach, jak… firany i zasłony. Koronkowe modele doskonale dopełnią klasyczne wnętrza, a inne tekstylia nadadzą każdemu pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat. Dzisiaj dostępny jest ich tak szeroki wybór, że można dopasować je do każdej aranżacji – zarówno nowoczesnej, jak i bardziej rustykalnej.

Szukasz atrakcyjnego mieszkania nieopodal Warszawy, w którym udekorujesz okna po swojemu? Koniecznie zapoznaj się z ofertą mieszkań w Ząbkach od dewelopera WIŚNIEWSCY! Znajdziesz wśród nich zarówno niewielkie kawalerki, jak i duże lokale dla rodzin z dziećmi!