tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Ząbki: mała, praktyczna kuchnia

We współczesnych czasach niewiele czasu poświęcamy gotowaniu – często żyjemy w pośpiechu. Dlatego często w nowych mieszkaniach wolimy małe i praktyczne kuchnie, niż duże przestrzenie do gotowania. Ale nawet, jeśli niewiele gotujemy, warto postawić nie tylko na wygląd, ale i funkcjonalność tego miejsca. Jakie rozwiązania warto zastosować w nowych mieszkaniach w Ząbkach? Odpowiedzi znajdziesz w tekście poniżej!

Mała, funkcjonalna kuchnia - mieszkania Ząbki

Jak uczynić małą kuchnię miejscem atrakcyjnym wizualnie i praktycznym? Dobrym pomysłem jest stworzenie aneksu kuchennego (o nim można zdecydować zakupując mieszkanie). W ten sposób zyskuje się optycznie większą przestrzeń i podczas przygotowywania posiłku w części kuchennej, nie izolujemy się od gości lub innych domowników. Jest to rozwiązanie niezwykle modne i obecne w nowym mieszkaniach w Ząbkach od dewelopera WISNIEWSCY.

Przechowywanie produktów lub naczyń może wydawać się kłopotliwe w takich kuchniach, ale to mit, bo obecnie i na to nie brakuje rozwiań. Poza szafkami, można zainstalować specjalne relingi z haczykami i uchwytami (np. na chochlę i inne kuchenne przyrządy) lub półeczkami, np. na przyprawy, które można dodatkowo podświetlić, dzięki czemu pomieszczenie zyska wiele na atrakcyjności! Udogodnień na rynku nie brakuje, a dzięki każdemu z nich możemy zaoszczędzić dużo miejsca nawet w malutkiej kuchni.

Szukasz mieszkania w Ząbkach lub okolicy? Postaw na sprawdzonego dewelopera WISNIEWSCY! Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą ofertą mieszkań tej firmy oraz – w przypadku pytań – do kontaktu!