tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Zakup mieszkania od dewelopera krok po kroku

Kup mieszkanie od dewelopare w Ząbkach

Kiedy stwierdzimy, że potrzebujemy nowego mieszkania powinniśmy zapoznać się także z możliwościami, które pomogą nam przy zakupie mieszkania. Jedną z takich opcji jest współpraca z deweloperem. Jest to osoba prowadząca działalność gospodarczą, która ma związek z nieruchomościami oraz ich przekształcaniem.
Co w takim razie powinniśmy zrobić najpierw?

  1. Na samym początku musisz przede wszystkim określić swoje możliwości finansowe, bądź kredytowe. Jeżeli wybieramy tą drugą opcję to w pierwszej kolejności musimy odwiedzić bank lub pośrednika. Określenie zdolności kredytowej znacznie ułatwi znalezienie odpowiedniego mieszkania dla siebie.
  2. Kiedy ustalimy już nasze możliwości finansowe możemy pokusić się o poszukanie odpowiedniej nieruchomości kierując się kryteriami, jakie sobie wyznaczyliśmy. Kupujący zazwyczaj biorą pod uwagę cenę, powierzchnię oraz lokalizację. Jeżeli spełniliśmy dwa poprzednie etapy, możemy śmiało udać się do biura sprzedaży i przyjrzeć proponowanym warunkom. Kiedy finanse zostaną już ustalone podpisujemy umowę deweloperską i czekamy na nasze mieszkanie. Może to jednak czasami potrwać nawet kilka miesięcy, gdyż deweloperzy często sprzedają jeszcze nie skończone inwestycje.
  3. Kiedy budowa naszego mieszkania zostanie zakończona kontaktujemy się z naszym deweloperem, by móc je odebrać. Często jednak odbywa się to dopiero po podpisaniu ostatecznej umowy. W tym czasie możemy upewnić się, czy wszystko, co zostało zawarte w umowie jest z nią zgodne. A składa się na to:

- standard wykończenia, który zgadza się z oczekiwanym.

- prawidłowy montaż okien i drzwi oraz brak wad w podłogach i ścianach.

- wymiary pomieszczeń zgodne z projektem.

 

Ząbki – deweloper dla Ciebie

Jeżeli szukasz czegoś dla siebie w Ząbkach znajdziesz wiele ofert, które będą w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Nasze miasto posiada także wielu doświadczonych deweloperów, z których usług będziesz mógł skorzystać i nacieszyć się nowym mieszkaniem.