tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Zalety kawalerki – małe mieszkania w Wołominie

Kawalerki to idealne rozwiązanie dla singli oraz osób, które nie potrzebują dużej przestrzeni. Takie małe mieszkanie ma wiele zalet – znacznie łatwiej utrzymać w nim porządek i nie wymaga ono zbyt wielu mebli. W Wołominie nie brakuje nowych kawalerek, a znajdują się one w atrakcyjnej okolicy – doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta i stolicą. Jest to więc idealne miejsce do zamieszkania dla osób, które są stale w biegu!

Jak urządzić małe mieszkanie w Wołominie?

Urządzając kawalerkę należy pamiętać o kilku rzeczach. Salon pełni tutaj jednocześnie funkcję sypialni, a więc należy tutaj wybrać wygodną rozkładaną wersalkę lub narożnik z funkcją spania. Kuchnia powinna być ergonomiczna, a więc warto tutaj wybrać mieszkanie z gotowym już aneksem kuchennym, aby ułatwić sobie jego aranżację. W małych lokalach warto także zaoszczędzić miejsce montując na ścianach szafki wiszące, w których można pomieścić wiele przedmiotów, niekoniecznie potrzebnych na co dzień. Nie można zapomnieć także o dużym lustrze, które optycznie powiększy kawalerkę, a i sprawdzi się doskonale na co dzień!

Małe mieszkanie w Wołominie to także dobre rozwiązanie dla osób pracujących zdalnie – tutaj funkcję biura może przyjąć ława w salonie, wystarczy wybrać stolik z regulowanym poziomem wysokości blatu. W przypadku bardzo niewielkiej ilości miejsca warto zainwestować w praktyczną meblościankę z wysuwanym blatem.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki okażą się pomocne w urządzeniu kawalerki w Wołominie. Jeśli szukasz nowego mieszkania w tej miejscowości – koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego dewelopera!