tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Zamieszkaj na nowym osiedlu w Wołominie!

Nowe osiedla w Wołominie mają wiele uroku. Większość z nich oddalona jest od centrum, dzięki czemu można zaznać odrobiny spokoju i odpocząć od zgiełku miasta. Choć niektórzy uznają taką lokalizację za „problematyczną”, tak coraz więcej młodych ludzi woli zamieszkać właśnie w mniej hałaśliwych i zatłoczonych miejscach. Rezygnują nawet z mieszkań w stolicy i przeprowadzają się do mniejszych miejscowości. Co skłania ich do takiego kroku?

Tanie mieszkania w Wołominie

Mieszkania w Wołominie są znacznie tańsze od warszawskich. Młodzi ludzie mogą tutaj wynająć większe i atrakcyjniejsze mieszkanie za niższą cenę, co bez wątpienia jest niezwykle kuszące. Ponadto nowe osiedla oferują nowoczesne mieszkania, praktyczne i przestrzenne, co także jest ogromną zaletą. Warto także zwrócić uwagę na to, że osiedla w Wołominie stale się rozwijają. Budują się nowe sklepy, szkoły, przychodnie, a także atrakcje dla aktywnych takie jak ścieżki rowerowe czy – ostatnio niezwykle modne – siłownie na świeżym powietrzu. Wołomin oferuje również doskonały dojazd do stolicy, co – dla osób pracujących w Warszawie – jest niewątpliwym atutem.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkaniową naszego dewelopera, w której każdy może odnaleźć mieszkanie swoich marzeń, zgodne z własnymi oczekiwaniami i potrzebami. Ceny lokali są konkurencyjne i niskie, korzystne dla młodych ludzi rozpoczynających samodzielne życie. Na naszych osiedlach unikniesz wielkomiejskiego szumu i korków, jest tu wiele zieleni i miejsc do spacerów. Zapraszamy!