tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Dom pełen wspomnień w Legionowie

najlepsze mieszkania w Legionowie

Nowy Rok zwykle motywuje nas do realizacji postanowień oraz do wprowadzenia zmian. Może właśnie teraz warto pomyśleć o zakupie pięknego przestronnego mieszkania w Legionowie? Jesteśmy przekonani, iż po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujesz się na kontakt z naszym deweloperem. Wieloletnie doświadczenie pozwala na tworzenie mieszkań zgodnych z oczekiwaniami klientów, zachowując wszelkie normy budowlane. Nasze budynki wykonujemy z materiałów posiadających atesty techniczne.

Dlaczego warto zamieszkać w Legionowie?

Idealne połączenia komunikacyjne ułatwią Wam codzienne poruszanie się do pracy, czy też szkoły w Warszawie. Z myślą o najmłodszych obok naszych budynków utworzyliśmy przestronne place zabaw, a także na terenie osiedla powstaje przedszkole. Chcąc zapewnić pełne bezpieczeństwo oraz wygodę w budynkach na poziomie -1, a także parteru powstaną garaże podziemne.

Nie czekaj, Twoje mieszkanie w Legionowie czeka!

Tanie lokale mieszkalne w Legionowie czekają właśnie na Ciebie! Już dziś umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Istnieje możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz. Sam podejmujesz decyzję ile chcesz mieć pokoi oraz jak ma być zaprojektowana kuchnia, czy ma być oddzielna, czy też w aneksie. Zatem spełnij swoje marzenia wraz z początkiem Nowego Roku.