tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Legionowo, ul. Stróżańska

legionowo Przy ulicy STRUŻAŃSKIEJ w Legionowie powstaje nasza nowa inwestycja. W ramach osiedla do użytku oddanych będzie 172 lokali mieszkalnych o metrażach od 39 do 84 mkw. Nasze mieszkania, charakteryzują się starannie przemyślanym układem oraz komfortem który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Dodatkowo, z myślą o codziennej wygodzie mieszkańców, w obrębie osiedla powstaną garaże podziemne na poziomie -1 oraz parteru.

Dodatkowo przyjazny plac zabaw pozwoli najmłodszym na bezpieczną zabawę. Na terenie osiedla powstało przedszkole, które na pewno spodoba się maluchom i rodzicom.

Architekturę mieszkań urozmaicają przestronne loggie, balkony i tarasy.

Szybkie i sprawne połączenie z centrum Warszawy umożliwia otwarty Most Północny odciążając Most Grota-Roweckiego. Kierowcy mogą już korzystać z trzech pasów ruchu w każdym kierunku. Dogodnym środkiem komunikacji publicznej jest również Szybka Kolej Miejska (SKM), której stacja znajduje się w niedalekiej odległości od naszej inwestycji.

Odrestaurowane przez nas budynki wyglądem będą nawiązywać do historii Batalionu Balonowego, który miał swoje koszary na terenie naszej inwestycji. Chcemy przypomnieć, że istniała tu kiedyś gęsta zabudowa tętniąca życiem, wokół której skupiało się życie legionowskich wojsk balonowych. Istnieje możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz, sam możesz zadecydować ile chcesz mieć pokoi, czy preferujesz oddzielną kuchnię czy aneks kuchenny.