tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Funkcjonalność w Legionowie

najlepsze mieszkania w Legionowie

Chcesz połączyć luksus z funkcjonalnością? Nie masz zbyt wiele czasu na poszukiwanie pięknego, a zarazem taniego mieszkania? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w Legionowie. Nawet jeśli pracujesz bądź studiujesz w Warszawie, dojazd nie stanowi przeszkody w zamieszkaniu.

Zalety naszych mieszkań w Legionowie

Nasze nieruchomości mają mnóstwo zalet. Ich funkcjonalność, rozkład mieszkania, nowoczesność oraz praktyczność zdobędzie sympatię nawet u osób bardzo wymagających. Tworzyliśmy budynki z myślą o każdym detalu. W trosce o wygodę umieściliśmy we wnętrzu bloków windę, dzięki której można zjechać aż do garażu. Z myślą o pociechach utworzyliśmy piękny plac zabaw, a nieopodal osiedla występuje przedszkole.
 
Architekturę mieszkań urozmaicają tarasy, balkony oraz loggie. Szybkie i sprawne połączenie ze stolicą umożliwia nowo otwarty Most Północny. Kierowcy na tym odcinku mogą także poruszać się trzema pasami w obydwu kierunkach. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy oraz Szybka Kolej Miejska SKM, dzięki której z łatwością dostaniesz się do wyznaczonego miejsca. Istnieje także możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz. Sam zdecydujesz ile chcesz mieć pokoi oraz w jaki sposób ma być usytuowana kuchnia. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Mieszkania znajdujące się w Legionowie to wybór doskonały.