tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Idealne mieszkanie? Legionowo!

najlepsze mieszkania w Legionowie

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny, zależy Ci na dogodnej lokalizacji do pracy oraz szkoły? W takim razie oferta naszych mieszkań w Legionowie jest stworzona właśnie dla Ciebie! Nasze mieszkania są przestronne, ale i funkcjonalne. Tworzone zostały przez prawdziwych mistrzów architektury z myślą o codziennej wygodzie naszych klientów. Dodatkowym atutem jest garaż podziemny usytuowany na poziomie -1 od parteru.

Mieszkania dla najmłodszych

Kolejnym walorem mieszkania w Legionowie jest plac zabaw dla pociech. Jesteśmy przekonani, iż obiekt z pewnością spodoba się także dla rodziców. W okolicy osiedla powstało także przedszkole. Pięknym dodatkiem do naszych mieszkań są przestronne loggie, balkony oraz tarasy. Dogodnym środkiem komunikacji publicznej jest również Szybka Kolej Miejska SKM, której stacja znajduje się w pobliżu naszej inwestycji. 

Nasze mieszkania, Twoje spełnione oczekiwania

Jesteśmy przekonani, iż nasze mieszkania spełnią Twoje oczekiwania. Kolejnym atutem tanich mieszkań w Legionowie jest możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz, sam musisz zdecydować, ile chcesz mieć pokoi oraz jaka ma być kuchnia. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty mieszkań. Jeśli skorzystasz z naszej wyszukiwarki wybierzesz miejscowość, piętro i ilość pokoi. Możesz też zobaczyć dokładny układ mieszkań na załączonym do niego planie. Po wybraniu mieszkania idealnego, dokonaj rezerwacji.