tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Jak wybrać mieszkanie idealne?

inwestycja w mieszkanie w Legionowie

Zakup mieszkania to jedna z poważniejszych decyzji jaką podejmujemy w swym życiu. Wybieramy bowiem miejsce, w którym przez najbliższych kilka lat będziemy spędzać czas wraz ze swoja rodziną. Warto pamiętać o kilku ważnych aspektach, aby w późniejszym czasie, swych wyborów nie żałować.

Lokalizacja mieszkania

To jeden z podstawowych czynników, które rozpatrujemy przed zakupem mieszkania. Tanie mieszkania w Legionowie łączą ze sobą wszystko to co najlepsze. Dzięki dogodnemu połączeniu ze stolicą, dojazd do pracy, szkoły, czy też uczelni stanie się prawdziwą przyjemnością. Wszystko za sprawą otwartego Mostu Grota- Roweckiego, Kierowcy mogą swobodnie korzystać z trzech pasów ruchu. Blisko osiedla nowych mieszkań w Legionowie znajduje się także SKM, czyli Szybka Kolej Miejska.

Rozkład mieszkania

Także ma ogromne znaczenie. Musimy się dobrze zastanowić ile chcemy mieć pokoi oraz jak ma być usytuowana kuchnia. W naszych mieszkaniach w Legionowie istnieje możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz.

By stała się jasność

Zwykle chcemy, aby nasze gniazdko było przytulne, funkcjonalne, ale także świetliste. Decydując się na zakup jednej z naszych nieruchomości zapewniasz sobie jasne wnętrza.

Wygoda

Z myślą o codziennej wygodzie mieszkańców wokół osiedla powstały garaże podziemne na poziomie -1 oraz parteru. Waszym maluchom spodoba się z pewnością plac zabaw usytuowany na terenie osiedla oraz przedszkole. Architekturę mieszkań wzbogacają loggie, balkony oraz tarasy.