tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Legionowo- domowe trendy na rok 2018

Każdy przełom roku staje się okresem autorefleksji, podsumowań i przede wszystkim noworocznych postanowień. A jakby tak zamiast kolejny raz próbować zmienić swoje ciało na siłowni, zmienić wnętrze naszego domu? Zdecydowanie noworoczne wyprzedaże i przede wszystkim pojawiające się nowe trendy we wnętrzach temu sprzyjają. Może staną się inspiracją do małych wielkich zmian? Pamiętajcie tylko o tym, że nie warto uganiać się za każdym kierunkiem, który jest modny. Zdecydowanie lepiej odnaleźć własną drogę, co może okazać się również na topie.
 

Naturalnie piękne mieszkanie

Opowiadając o trendach we wnętrzach na rok 2018 grzechem by było nie wspomnieć o jeszcze większej bliskości z naturą niż w ubiegłym roku. To właśnie z tej potrzeby wyłania się nasze zamiłowanie do wykorzystania drewna w aranżacji, ale również coraz popularniejszych płytek imitujących lub chociażby przypominających ten materiał.
Warto przy tym wspomnieć o japońskiej filozofii ,,wabi sabi”. Otóż jest to sztuka odnalezienia subtelnego, naturalnego piękna w niedoskonałości. To najzwyczajniej umiłowanie rzeczy prostych, skromnych i surowych, bez zbędnego upiększania. Drewno ukazane takie jakie rzeczywiście jest, nadszarpnięte zębem czasu, z licznymi sękami i pęknięciami, idealnie wpisuje się w tę filozofię.
Kolejna moda, która również wpisuje się we wspomnianą filozofię, to zielone ściany, które nie wymagają żadnej pielęgnacji. To nic innego jak gotowe panele przedstawiające zielony mech. Są one doskonałą alternatywną dla płaskich, nijakich ścian a także zwykłych kwiatów doniczkowych. W połączeniu z drewnem stworzą idealną kompozycję, dzięki której poczujesz się tak blisko natury, jak nigdy wcześniej.

Skorzystaj z tegorocznych trendów lub podążaj swoimi oryginalnymi i stwórz swój własny azyl, w którym poczujesz się najlepiej. Nasze osiedle mieszkań w Legionowie z pewnością będzie idealnym miejscem do zrealizowania tych marzeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych mieszkań.