tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Mieszkania od dewelopera- Legionowo

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z usług dewelopera decydując się na kupno mieszkania w Legionowie. Poniżej przedstawiamy parę z nich:

1. Niższe koszty
Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego musimy być przygotowani na poniesienie kosztów taksy notarialnej i opłat około bankowych, z drugiej strony zaś zwolnieni jesteśmy z opłat za podatek od czynności cywilno-prawnych oraz za pośrednictwo. Również  podczas samego użytkowania naszego nowego mieszkania będziemy cieszyć się mniejszymi opłatami za jego eksploatację z tego względu, że  początkowo przez długi czas dokonywanie większych napraw lub wymiany instalacji nie będzie konieczne.

2. Możliwość negocjacji ceny mieszkania
Firma zajmująca się sprzedażą mieszkań będzie zdecydowanie bardziej skłonna obniżyć cenę mieszkania, niż byłoby to w przypadku osoby prywatnej. Możemy również skorzystać z różnego rodzaju oferowanych promocji (np. miejsce parkingowe w cenie mieszkania), rabatów, a nawet konkursów niejednokrotnie organizowanych podczas dni otwartych, na które warto czekać i skorzystać.

3. Nowe osiedle to wiele udogodnień
Rynek pierwotny to udogodnienia typu: podziemny parking, winda, place zabaw, podjazdy dla niepełnosprawnych czy ochrona i monitoring, stały się one już standardem obecnym absolutnie wszędzie. Te dogodności sprawiają, że na terenie osiedla czujemy się nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

4. Mieszkanie dopasowane do Ciebie
Mieszkanie skrojone na ramę Twoich oczekiwań i potrzeb to ogromny, niepodważalny plus rynku pierwotnego. Decydując się na mieszkanie mamy już na myśli konkretne rozwiązania, które pragniemy spełnić i właśnie mieszkanie z pierwszej ręki jest w zrealizowaniu tego celu zdecydowanym ułatwieniem. Co więcej, zdecydowana część deweloperów posiada w swojej ofercie tzw. “wykończenie wnętrz pod klucz”, co najczęściej oznacza sporą oszczędność zarówno finansową, jak i czasową.
 
Te i wiele innych atutów mieszkania z rynku pierwotnego, przekonują coraz więcej ludzi w tym, że kupno mieszkania od dewelopera to rozsądna decyzja. Legionowo jest odpowiednim przykładem oferując szeroką gamę mieszkań przy pomocy właśnie dewelopera.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań o wysokim standardzie i niskiej cenie.