tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Mieszkania w Legionowie - dlaczego warto kupić?

sprawdź mieszkania w Legionowie

Legionowo to miasto położone w niedalekiej odległości od stolicy – wystarczy pół godziny, by dostać się stąd do Warszawy. Jest to główny argument, dla którego wiele osób decyduje się na zakup mieszkania w Legionowie właśnie. Pół godziny spędzone na dojazd do pracy jest nierzadko krótszym czasem niż ten, który nie jeden Warszawiak spędzić musi w korkach próbując dotrzeć do swojej firmy. Jednak nie jest to jedyny argument za osiedleniem się w Legionowie. Chcesz poznać kolejne? Czytaj dalej!

Legionowo - miasto młodych

Statystyki pokazują, że Legionowo to miasto młodych. To nadaje miastu świeżej energii i owocuje różnego rodzaju atrakcjami oraz szerokim zapleczem kulturalno-gastronomicznym.

Dynamika rozwoju

Legionowo to jedno z szybciej rozwijających się miast na Mazowszu. Z każdym rokiem powstaje tu coraz więcej różnego rodzaju ośrodków kulturalnych, nowych dróg czy tanich mieszkań.

Bogata historia

Legionowo ma swoją historię, co więcej – historię ciekawą i bogatą. Nazwę swoją zaczerpnęło od Legionów Piłsudskiego, które zawiązały się tu w 1919 roku. Więcej historii tego miasta bez wątpienia poznasz decydując się na mieszkanie w Legionowie.

Infrastruktura sportowa

Legionowo posiada kilka liczących się na arenie ogólnopolskiej klubów sportowych, np. W taekwondo. Jeśli zatem jesteś zwolennikiem aktywności fizycznej, polubisz mieszkanie w Legionowie.

Tanie mieszkania od dewelopera

Legionowo to miasto, w którym powstają coraz to nowe inwestycje. Deweloperzy budują nowe mieszkania, których cena jest, w porównaniu do cen warszawskich, niezwykle atrakcyjna i przystępna dla przeciętnego Kowalskiego. Nie wierzysz? Przekonaj się sam, korzystając z naszej oferty.