tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Tanie i piękne mieszkania w Legionowie

oferta mieszkaniowa w Legionowie

Coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego mieszkania. Własne mieszkanie daje przede wszystkim poczucie stabilizacji. Co więcej, mamy mieszkanie pod pełną kontrolą. Najważniejszą zaletą kupna mieszkania jest sam fakt jego posiadania. Najczęściej stanowi to najważniejszą inwestycję w życiu. Nowe mieszkania w Legionowie dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa i niezależności. To również majątek, który można zostawić dzieciom w spadku. Niestety, wielu rodzin nie stać na kupno własnego mieszkania. Wtedy większość z nich decyduje się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Należy wtedy posiadać pozytywną historię, a także zdolność kredytową. Trzeba też dysponować wkładem własnym. Do tej pory wynosił on 5 procent, jednak od 1 stycznia banki będą wymagać dwukrotnie większych oszczędności. Przy kupnie nowego mieszkania należy także pokryć koszty notariusza, wpisu do hipoteki czy też prowizję.

Kredyt a mieszkanie w Legionowie

Jeśli interesuje nas nowe mieszkanie na terenie Legionowa i chcemy skorzystać z kredytu, musimy pamiętać, że jest to zobowiązanie na wiele lat. Raty takiego kredytu mogą stanowić duże obciążenie naszego budżetu. Warto wcześniej mieć zgromadzone oszczędności, które pozwolą na uporanie się z trudną sytuacją. Dlatego warto również zainteresować się takimi produktami, jak: polisa na życie, wypadek, utrata pracy bądź niezdolność do pracy. Interesują Was nowe mieszkania w Legionowie? Z pewnością wiecie już, że jest to doskonała lokalizacja i świetne miejsce do życia. Blisko do Warszawy – to zaledwie 22 kilometry od centrum stolicy.

Lokalizacja jako główny atut mieszkań w Legionowie

Co więcej, Legionowo jest doskonale skomunikowane z Warszawą. Leży na szlakach komunikacyjnych, które łączą Warszawę z Gdańskiem oraz Pojezierzem Mazurskim. Zaledwie 7 kilometrów dzieli Legionowo od Zalewu Zegrzyńskiego, które jest niezwykle popularnym miejscem wypoczynku mieszkańców Warszawy i okolic. Nowe mieszkanie Legionowo to idealne rozwiązanie zarówno dla młodej rodziny, jak i dla tych, którzy szukają dużych mieszkań i miejsca, gdzie ich pociechy mogłyby się wychowywać. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do kontaktu.